Logo Pracuj.pl

Operator - Pracownik produkcji

Galvanica Sp. z o.o.O firmie

  • Zabrze, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Galvanica Sp. z o.o.

Handlowa 2

Zabrze

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa automatycznej linii galwanicznej i urządzeń współpracujących z linią galwaniczną
  • przygotowanie wsadów do produkcji
  • rozładunek, załadunek i pakowanie detali
  • realizacja planu produkcyjnego
  • wypełnianie dokumentacji związanej z produkcją i z wykonywanymi operacjami technologicznymi
  • bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń galwanizerni
  • utrzymywanie czystości urządzeń oraz porządku na hali galwanizerni

Nasze wymagania

  • zdolności manualne
  • podstawowa obsługa komputera
  • zdrowie fizyczne i energia do pracy
  • gotowość do pracy trzy-zmianowej
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
  • terminowość i rzetelność w pracy
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełen etat
  • możliwość zatrudnienia osób do przyuczenia z niewielkim doświadczeniem
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną przedstawione w trakcie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami

GALVANICA Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi z zakresu nakładania powłok ochronnych.

Wykonujemy głównie procesy galwaniczne. Posiadamy 2 automatyczne linie galwaniczne, przystosowane do dużych serii. Pokrywamy części dla przemysłu samochodowego, rolniczego, maszynowego, wojskowego i wydobywczego. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie oczyszczania powierzchni i przygotowania przed procesami galwanicznymi i malowania takie jak śrutowanie, wibropolerowanie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu podchodzimy kreatywnie do każdego projektu.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Dokumenty aplikacyjne można złożyć także osobiście w biurze firmy lub wysłać na adres:

ul. Handlowa 2

41-807 Zabrze

Operator - Pracownik produkcji, Handlowa 2, Zabrze