Logo Pracuj.pl

23,40–28,40
brutto / godz.
  • Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

LEIBER Poland GmbH sp. z o.o. oddział w Polsce

Kokotek 43

Ruda Śląska

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyny do kucia aluminium
  • umieszczenie na prasie aluminium za pomocą szczypiec
  • przełożeniu wytłoczonej odkuwki z prasy do dalszej obróbki
  • pozostałe prace niezbędne do procesu produkcji

Nasze wymagania

  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność na cały etat oraz gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • dodatek 600zł brutto za pracę w systemie zmianowym
  • przejrzysty system premiowy do 500zł/brutto miesięcznie
  • jednorazową premię 1000zł brutto za przepracowane 6 miesięcy
  • kafeterię MyBenefit
  • dofinasowanie karty sportowej MultiSport
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników
  • pikniki rodzinne

Witaj w LEIBER Poland! Z zakładów w Niemczech oraz w Polsce w Rudzie Śląskiej po świat Porsche, Ferrari, Mercedes-Benz i wielu innych.Naszą markę tworzy ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników.Wszystko zaczęło się w roku 1928. Dzisiaj LEIBER Group jest uznanym na świecie specjalistą i inspiratorem w branży lekkich odkuwek z aluminium. Nasze produkty zasilają przemysł motoryzacyjny, lotniczy i technologię medyczną. Z każdym dniem produkujemy lżejsze i stabilniejsze komponenty.Zostań jednym z nas i twórz z nami przyszłość. W LEIBER zapewnimy Ci bezpieczeństwo, różnorodność i uznanie. Twoją codzienność wypełnią zaawansowane technologicznie projekty, które zapewnią Ci nieustanny rozwój. Nasi wykwalifikowani pracownicy będą dla Ciebie wsparciem, pod których okiem będziesz mógł rozwijać się zawodowo.