Oferta pracy

Operator Pras

Federal Mogul Bimet S.A.O firmie

Federal Mogul Bimet S.A.

aleja Grunwaldzka 481

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługa pras,

  • ustawianie i przezbrajanie pras,

  • regulacja pras zgodnie z parametrami,

  • kontrola wizualna wyrobów,

  • kontrola parametrów jakościowych wyrobów,

  • dokumentowanie zapisów kontroli i sprawdzeń wyrobu oraz obsługiwanego urządzenia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie mechaniczne średnie lub zawodowe,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń pomiarowych,

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem lub w zakresie obsługi pras.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22.00, 22.00-6:00),

  • wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas,

  • premię finansową do wynagrodzenia za pracę w systemie zmianowym,

  • premię uznaniową do 500zł brutto miesięcznie,

  • płatny Program Poleceń Pracowniczych,

  • wdrożenie oparte na sprawdzonym systemie szkoleń stanowiskowych,

  • realną ścieżkę kariery,

  • pracę w firmie z 75-letnim stażem w branży automotive,

  • bardzo dobrą lokalizację przy stacji SKM,

  • parking rowerowy,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (np. „wczasy pod gruszą”, karty podarunkowe),

  • możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,

  • prywatną opiekę medyczną w Luxmed,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • możliwość przystąpienie do ubezpieczenia grupowego na życie w PZU.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Federal-Mogul Bimet S.A. to producent precyzyjnych łożysk ślizgowych, wchodzący w skład międzynarodowej korporacji, która jest wiodącym dostawcą dla światowej branży motoryzacyjnej.

Przewiń do profilu firmy

Dowiedz się więcej: http://www.federalmogulbimet.pl/o-nas/co-nas-wyroznia