Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Operator pras krawędziowych CNC

KOSS-REMO Sp. z o.o.O firmie

  • Czosnów (pow. nowodworski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma KOSS-REMO świadczy usługi w zakresie obróbki metali:

toczenie CNC , frezowanie CNC, cięcie laserowe oraz gięcie.

lokalizacja: Izabelin Dziekanówek ul.Modlińska 23

(przy trasie E7, wylot z Warszawy za Łomiankami)

Opis stanowiska:

  • obsługa pras krawędziowych AMADA
  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym
  • utrzymanie maszyn w dobrym stanie

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych (możliwe przyuczenie)

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • niezbędne narzędzia
  • odzież roboczą
  • pracę od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne