Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator pras krawędziowych CNC

GP PRODUCTION Sp. z o.o.

  • Zakrzowiec (pow. wielicki)

    Zakrzowiec (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa hydraulicznej prasy krawędziowej

  • Obsługa elektronarzędzi

  • Odczyt rysunku technicznego

  • Bieżąca współpraca z Kierownikiem Produkcji oraz innymi jednostkami.

  • Bieżąca kontrola i nadzór nad przebiegiem procesu obróbczego

  • Terminowa i rzetelna realizacja powierzonych zadań w oparciu o przekazaną dokumentację

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Pracowitość, sumienność i dyspozycyjność

  • Umiejętności manualne oraz dokładność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia, nabywanie nowych uprawnień

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Satysfakcjonującą pracę w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma GP Production Sp. Z o.o. to wiodąca polska firma wśród producentów profesjonalnego sprzętu gastronomicznego.

GP Production tworzy produkty zaprojektowane według indywidualnie dedykowanych rozwiązań dla Klientów. Firma oferuje szeroki asortyment profesjonalnych rozwiązań, produkując szeroką gamę urządzeń dla branży gastronomicznej.

Specjalizujemy się w produkcji mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej, które znajdą swoje zastosowanie w restauracjach, kawiarniach, pizzeriach, hotelach czy sklepach. Wdrażamy nowe technologie, które ułatwiają prowadzenie biznesu naszym Klientom. Dbamy o środowisko wykorzystując nowe technologie chłodnicze oparte na innowacyjnych rozwiązaniach.