Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator pras krawędziowych

SACA Sp. z o.o.O firmie

SACA Sp. z o.o.

721

Wrocław

Spółka z o.o. z kapitałem belgijskim, specjalizująca się w produkcji i obróbce elementów metalowych (www.saca.com.pl) zatrudni pracownika na stanowisko:

Zadania podstawowe:

  •  obsługa pras krawędziowych (gięcie blach)

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego,
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi suwnicy z poziomu roboczego,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, kątomierz).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w firmie z tradycjami,
  • pracę w zakładzie, położonym w centrum Wrocławia (atut),
  • praca w systemie jednozmianowym (atut),
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Kandydatów prosimy o przesłanie swoich CV na adres:
SACA Spółka z o.o., ul. Grabiszyńska 281, 53-234 Wrocław lub klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne