Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator pras – pracownik produkcji

Schmittenberg - Pol Sp. z o.o.O firmie

  • Kniewska 33, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Schmittenberg - Pol Sp. z o.o.

Kniewska 33

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem zadań

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania prostych rysunków technicznych

  • podstawowa umiejętność posługiwania się środkami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, czujnik zegarowy)

Mile widziane

  • umiejętność obsługi pras mimośrodowych mechanicznych oraz sterowanych numerycznie

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia przy wielkoseryjnej produkcji części samochodowych

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • pakiet szkoleń

  • stabilną pracę w młodym zespole

  • pracę zmianową

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

SCHMITTENBERG-POL jest współczesną zautomatyzowaną tłocznią. Specjalizujemy się w produkcji metalowych elementów złączeniowych i bezpieczeństwa dla przemysłu automotive w postaci nakrętek i tulejek.

Pomimo trwającej pandemii rozszerzyliśmy nasz park maszynowy o kolejną, nową prasę. W związku z tym nasz wydział tłoczni rozrasta się.

Zapraszamy do współpracy: operator pras – pracownik produkcji

Przewiń do profilu firmy