Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Prasy Automatycznych – z możliwością przyuczenia

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 18.02.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do naszego Klienta szukamy osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa prasy automatycznej oraz należyte raportowanie wykonanej produkcji, sytuacji i czynników powodujących stracony czas
    • Wykonywanie codziennej konserwacji pras, narzędzi tłoczących zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
    • Należyte zabezpieczenie i ewidencja produktów wadliwych oraz do przerobu
    • Współpraca z technologiem i ustawiaczem w zakresie wprowadzanych zmian technologicznych oraz bieżących problemów produkcyjnych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zakresie obsługi pras automatycznych / hydraulicznych
    • Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych - mile widziane
    • Wiedza z zakresu podstawy budowy i zasad działania obsługi pras i tłoczników
    • Uprawnienia do obsługi suwnicy (II S) - mile widziane

    Firma oferuje:

    • Umowę o pracę od razu na okres 1 roku,
    • Pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,
    • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
    • program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
    • podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
    • „Wczasy pod gruszą”
    • dopłata do biletów miesięcznych
    • piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin
    • Karta sportowa Multisport
    • prywatna opieka medyczna

    Brzmi dobrze?

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem Nazwy Stanowiska lub kontakt telefoniczny pod podanym numerem telefonu.

    Dodatkowo Informujemy:

    "Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest HR SIGMA , z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Kustronia 39. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne"

    Aktualna klauzula do CV po polsku

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Dodatkowa klauzula zgody na przyszłe nabory:

    Jeżeli kandydat chce, żeby aplikacja była brana pod uwagę w innych projektach rekrutacyjnych proszony jest o dopisanie klauzuli:

    " Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR SIGMA ( Bielsko-Biała ul. Kustronia 39), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych"

    Wiem, że:

    • administratorem moich danych osobowych jest HR SIGMA Katarzyna Jaworska z siedzibą 43-300 Bielsko-Biała ul. Kustronia 39,
    • podstawę prawną ich przetwarzania moich danych osobowych stanowi fakt, iż osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów,
    • celem przetwarzania jest prowadzenie - przez administratora, jako agencję pracy tymczasowej i agencję pośrednictwa pracy - bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników dla pracodawców i pracodawców użytkowników, a także przesyłanie korespondencji,
    • moje dane będą ujawniane następującym kategoriom odbiorców: potencjalnym pracodawcom, upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów zawartych na piśmie, operatorom pocztowym,
    • dane będą przechowywane nie dłużej niż do czasu wycofania zgody,
    • mam prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału w rekrutacji, zaś konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości udziału
    w rekrutacji.

    Brak klauzuli o wskazanej treści sprawi, że nadesłane przez Państwa materiały nie będą rozpatrzone podczas rekrutacji.