Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Prasy Hydraulicznej

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZPUE S.A. od 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

    Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gliwice

    Kluczowe zadania:

    • Obsługa prasy hydraulicznej;
    • Produkcja elementów (obudów, złącz).

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
    • Motywacja do pracy.

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
    • Pracę w oparciu o system zmianowy;
    • Pozytywna atmosfera w pracy.
    bottom
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Proszę o dopisanie klauzuli:Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ”.