Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator prasy hydraulicznej - Stolarz

Entra Sp. z o.o.

  • Juszkowo (pow. gdański)

    Juszkowo (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i nadzór prasy hydraulicznej,

  • Okleinowanie elementów fornirem,

  • Sklejanie konstrukcji drzwi,

  • Dbanie o zachowanie standardów technologicznych,

  • Wkładanie i odbieranie elementów z prasy,

  • Przygotowywanie elementów do sklejania,

  • Utrzymywanie w należytej czystości: prasy, walców klejowych i otoczenia prasy,

  • Stosowanie się do zasad BHP,

  • Wykonywanie poleceń przełożonych.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu pracy,

  • Gotowość do przyuczenia,

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań.

Mile widziane

  • Doświadczenie w oklejaniu płyt fornirem,

  • Doświadczenie w obsłudze prasy hydraulicznej.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości drzwi. Nasze wyroby wyznaczają nowe kierunki dla całej branży. Nie boimy się rozwiązań nietypowych, innowacyjnych, unikalnych. Naszym klientom pragniemy oferować produkty, które spełnią ich nawet najbardziej wymagające potrzeby.

Przewiń do profilu firmy