Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator prasy

BorgWarner Rzeszow Sp. Z o.o. Drivetrain Systems O firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń i maszyn sterowanych komputerowo

  • Wprowadzanie parametrów do systemów maszyn

  • Produkcja wyrobów zgodnie z instrukcjami pracy i innymi dokumentami opisującymi proces

  • Ocena wyrobu dotycząca jego zgodności z wymaganiami Klienta oraz BorgWarner

  • Rzetelne prowadzenie raportów, rejestrów i zapisów wymaganych na stanowisku pracy

  • Przekazywanie zmiany zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Na polecenie przełożonego szkolenie pracowników na wyznaczonych stanowiskach pracy

  • Przestrzeganie przepisów BHP, ppoż. oraz obowiązujących w zakładzie norm, procedur i instrukcji

  • Wykorzystywanie powierzonego mienia (w tym maszyn i narzędzi) zgodnie z przeznaczeniem i zachowując jak najwyższe standardy produkcyjne

  • Dbałość o stan techniczny i czystość stanowiska pracy, wokół niego i w innych pomieszczeniach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie

  • Doświadczenie w pracy z prasami co najmniej 6 miesięcy – warunek konieczny

  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem oraz procesów montażowych

  • Znajomość obsługi pras do tłoczenia i wykrawania blach stalowych

  • Podstawowa znajomość materiałoznawstwa

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (metr, suwmiarka)

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Zdolności manualne

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Zdyscyplinowanie oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy

  • Dostęp do najnowszych, innowacyjnych technologii

  • Przyjazną atmosferę pracy opartą na firmowych wartościach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV poprzez portal pracuj.pl

2

Weryfikacja aplikacji

3

Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

4

Spotkanie - rozmowa z zespołem rekrutacyjnym

5

Informacja zwrotna o wynikach procesu rekrutacyjnego

6

Zamknięcie procesu - złożenie oferty wybranemu kandydatowi