Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator prasy krawędziowej

  • Borzytuchom (pow. bytowski), pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LASERTECHNIKA zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie obróbki blach – cięcia laserowego, gięcia.

    Miejsce pracy: Borzytuchom (pow. bytowski)

    Opis stanowiska:

    • Pracownik produkcyjny.
    • Obsługa prasy krawędziowej, realizacja zleconych zamówień.

    Wymagania:

    • Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego.
    • Doświadczenie produkcyjne lub przy obróbce stali.
    • Mile widziane: znajomość obsługi pras krawędziowych.
    • Praca 3-zmianowa.

    Oferujemy:

    • Bardzo dobre wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy.
    • Szkolenie z obsługi pras krawędziowych dla osób nie posiadających doświadczenia.
    • Bardzo dobre warunki pracy – nowy park maszynowy.
    • Bardzo dobre warunki socjalne oraz BHP.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.