Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator prasy krawędziowej CNC

  • Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPOMASZ Nakło Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem produkcyjnym o kilkudziesięcioletniej tradycji. Przedsiębiorstwo działa od 1945 roku. W roku 2014 Spółka została sprywatyzowana. SPOMASZ Nakło inwestuje w nowoczesny park maszynowy w celu spełnienia wymagań klientów. Od roku 2016 firma rozwija działalność usługową polegającą na wypalaniu laserem i obróbce plastycznej blach oraz obróbce mechanicznej metalu. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi klienta, zapewniając wysoką jakości wykonywanych usług. Proces frezowania i toczenia jest wykonywany na nowoczesnych maszynach CNC.

    Miejsce pracy: Nakło nad Notecią

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie operacji gięcia detali metalowych na prasie krawędziowej
    • samodzielne montowanie i demontowanie narzędzi do gięcia (stemple, matryce)
    • wprowadzanie korekt wymiarowych na pulpicie operatora

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe
    • doświadczenie na stanowisku operatora prasy krawędziowej – mile widziane
    • dobra znajomości rysunku technicznego oraz umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
    • samodzielność i dokładność
    • bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w rozwijającej się i inwestującej firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych
    • przyjazną atmosferę pracy
    • zatrudniamy na podstawie umowy o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.