Operator Prasy Krawędziowej CNC

Pruszyński P.G Sp. z o.o.O firmie

Pruszyński P.G Sp. z o.o.

Relaksowa 41

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Firma Blachy Pruszyński z siedzibą w Nowej Wsi Wrocławskiej w związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa pras krawędziowych CNC marki Trumpf
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • dbanie o stanowisko pracy oraz jakość wykonywanych zadań i terminowość.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełnym etacie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • rozwój zawodowy poprzez udział w ciekawych i rozwijających projektach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy