Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Prasy Krawędziowej CNC

  • Szubin, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 19.12.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTECHSTAL Sp. z o.o. świadczy usługi przemysłowe ciecia laserowego oraz gięcia blach. Rozwój firmy opieramy na doświadczonych inżynierach i operatorach nowoczesnych maszyn. W związku ze zwiększająca się produkcją poszukujemy kolejnych pracowników do naszego zespołu. Aktualnie zatrudnimy:

    Miejsce pracy: Szubin
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • obsługa prasy krawędziowej
    • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcji
    • dbanie o stan techniczny maszyn i porządek w miejscu pracy
    • współpraca z technologami/programistami

    Wymagania:

    • doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej min 1 rok
    • znajomość rysunku technicznego
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz chęć nauki i rozwoju umiejętności
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • stabilne, atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • umowa o pracę
    • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
    • dodatkowe świadczenia pozapłacowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.