Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator prasy krawędziowej

Metaal Flex Poland Sp z. o.o.

  • Hapert, Riethoven, Veldhoven, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • obsługa giętarki / prasy krawędziowej,

  • kontrola procesu gięcia,

  • kontrola detalu przyrządami pomiarowymi,

  • produkcja części do przemysłu motoryzacyjnego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku operator giętarki/prasy krawędziowej,

  • komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki lub niderlandzki,

  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,

  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),

  • umowę na 12 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,

  • gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta,

  • możliwość wyjazdu z Polski od zaraz (mile widziane osoby zamieszkujące prywatne lokacje w Holandii)

  • pracę w systemie zmianowym oraz w godzinach nadliczbowych,

  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,

  • komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć Wi-Fi,

  • bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,

  • program poleceń pracowniczych,

  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem. Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Przewiń do profilu firmy