Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator prasy krawędziowej (możliwość przyuczenia)

KNIOCHO firmie

KNIOCH

Szarych Szeregów 14

Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • uzbrajanie i programowanie pras krawędziowych

  • wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego

  • kontrola wytworzonych elementów

  • przestrzeganie zasad i norm BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • sumienność, odpowiedzialność za wykonywane zadania

  • znajomość rysunku technicznego i obsługi narzędzi pomiarowych

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, karta MULTISPORT).