Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator prasy krawędziowej oraz lasera

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 09.11.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma RENEX - największa i najdłużej działająca polska firma dostarczająca najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych poszukuje:

    Miejsce pracy: Włocławek

    Obowiązki:

    • obsługa maszyn sterowanych numerycznie
    • współpraca z programistami CNC
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność obsługi prasy krawędziowej, lasera
    • znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Prosimy o nadsyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub osobiście w siedzibie firmy RENEX Al. Kazimierza Wielkiego 6E Włocławek

    Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
    Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.
    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest RENEX i/lub RENEX sp. z o.o. sk, 87-800 Włocławek Al. Kazimierza Wielkiego 6E
    2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora,
    4)odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji,
    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.