Ta oferta pracy jest nieaktualna od 330 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Prasy Krawędziowej

  • Pruszków, Otrębusy (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 26.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma WIMECH s.c., dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-usługowa w branży metalowej,
    do swojego zespołu, poszukuje Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pruszków (okolice), Otrębusy (pow. pruszkowski)

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Zadania przewidziane na stanowisku:

    • Wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonania pracy,
    • Ustawienie parametrów maszyny, poprzez odpowiednie zaprogramowanie,
    • Obsługa maszyny CNC,
    • Kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych detali / gięć,
    • Obsługa wyposażenia pomiarowego.

    Wymagania:

    • Doświadczenie przy obsłudze prasy krawędziowej CNC typu SAFAN, AMADA,
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
    • Wykształcenie min. zawodowe,
    • Doświadczenie z dokumentacją techniczną,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy własnej,
    • Optymistyczne podejście do pracy,
    • Samodzielność i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Stałą pracę,
    • Niezbędne szkolenia wewnętrzne,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Dobre wynagrodzenie w stabilnej firmie,
    • Pracę w Otrębusach koło Pruszkowa na linii kolejki WKD. Dogodny dojazd z centrum Warszawy i Grodziska Mazowieckiego.

    Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym
    za pomocą przycisku APLIKUJ wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.