Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator prasy krawędziowej

IQ Metal Sp. z o.o.O firmie

  • Kniewska 7, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IQ Metal Sp. z o.o.

Kniewska 7

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Praca na prasach krawędziowych, odpowiednie wyginanie, przyginanie elementów metalowych na prasach

  • Przygotowanie elementów do wyginania

  • Drobne prace w zakresie obróbki elementów metalowych

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy i nauki, nabywania nowych kwalifikacji

  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie na stanowisku

  • Gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym

Mile widziane

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, miara

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn czy posługiwaniu się prostymi narzędziami takimi jak wiertarka, czy szlifierka kątowa

  • Wykształcenie zawodowe / techniczne w kierunku obróbki metalu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, zaangażowania

  • Szkolenia niezbędne do samodzielnej i skutecznej pracy

  • Premie za dobre pomysły i pracę w przyjaznej atmosferze

  • Ogromny nowoczesny park maszynowy

  • Dodatkowe profity i bonusy: pakiet sportowy, darmowe napoje, owocowe czwartki, premia za dobre pomysły- Kaizen, wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne