Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Prasy Krawędziowej

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski), Warszawa, Rusiec (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy europejskim dostawcą rozwiązań dla branży handlowej.

    Do naszego zespołu poszukujemy:

    OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

    Miejsce pracy: Rusiec/ k Nadarzyna

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Kompleksowa obsługa prasy krawędziowej,
    • Kontrola wykonanych detali,
    • Efektywne wykorzystywanie powierzonych narzędzi,
    • Nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji.

    PROFIL KANDYDATA:

    • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
    • Wykształcenie min. zawodowe,
    • Doświadczenie na stanowisku operatora prasy krawędziowej mile widziane,
    • Znajomość maszyn firmy Amada lub Trumpf,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Samodzielność i dokładność.

    OFERUJEMY:

    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Zatrudnienie na umowę o pracę,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz system premiowania,
    • Pakiet opieki medycznej i możliwość przystąpienia grupowego ubezpieczenia na życie,
    • Bardzo dobry dojazd nową trasą szybkiego ruchu (ok. 20 min. z Warszawy).

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z podaniem stanowiska w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

    Dziękujemy z nadesłane oferty i informujemy, że skontaktujemy
    się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)