Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator prasy krawędziowej

DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA

  • Zachodnia 3, Złotkowo (pow. poznański)
    Złotkowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Zachodnia 3

Złotkowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa pras krawędziowych (programowanie)

  • Codzienna realizacja planów produkcyjnych i zamówień,

  • Kontrola jakości wykonanych elementów,

  • Dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny,

  • Utrzymywanie w należnym stanie technicznym narzędzi do prasy krawędziowej (stemple, matryce)

  • Regulacja i kontrola parametrów procesu.

  • Wymiana narzędzi

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • Zdolności manualne

  • Komunikatywność.

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju i awansu

  • Pracę na jedną zmianę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)