Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator procesów galwanicznych

COLLINS AEROSPACE

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Bierutowska 65

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa ręcznych i półautomatycznych linii galwanicznych

  • Pobieranie prób do analiz chemicznych

  • Montaż części na przyrządy

  • Umiejętność rzutowania detali

  • Maskowanie i przygotowanie części do procesów galwanicznych

  • Sporządzanie i korygowanie kąpieli galwanicznych

  • Sprawdzanie stanu urządzeń codziennie przed rozpoczęciem pracy

  • Wykonywanie wszystkich operacji zgodnie z technologią na daną część

  • Dobór odpowiedniego oprzyrządowania

  • Dokumentowanie przebiegu procesu zgodnie z przyjętymi zasadami

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość odczynników chemicznych

  • Dyspozycyjność - praca w systemie trzy zmianowym.

  • Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie.

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne zawodowe.

  • Znajomość rysunku technicznego (podstawy).

  • Doświadczenie w zakresie procesów galwanicznych.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę multisport

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program

  • Siłownię firmową

  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’