Oferta pracy

Operator Procesów Specjalnych

MB Aerospace Technologies (Poland) spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie części i nakładanie powłok metodą natryskiwania plazmowego

  • Obsługa pieca próżniowego sterowanego numerycznie

  • Prowadzenie procesów w urządzeniach obróbki cieplnej

  • Praca w oparciu o arkusze technologiczne, instrukcje i obowiązujące normy

  • Wykonywanie operacji metalizacji, piaskowania procesów hartowania, wyżarzania oraz prac ślusarskich

  • Obsługa sprzętu pomiarowego

  • Odbiór wizualny i jakościowy detali

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Sumienność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Praca w systemie 3-zmianowym

  • Atrakcyjny system premii oraz benefitów pracowniczych,

  • Dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Program Sugestii Pracowniczych

MB Aerospace Technologies Sp. z o.o. firma zajmująca się produkcją detali i komponentów do silników lotniczych, będąca częścią międzynarodowego holdingu działającego na terenie Europy, USA i Azji poszukuje osoby na stanowisko: Operator Produkcji

Przewiń do profilu firmy