Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator procesu

Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Benzynowa 26

Rudniki

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zdalna i miejscowa oraz kontrola pracy urządzeń sterujących, dozór urządzeń, instalacji i maszyn,

  • zapewnienie ciągłości pracy instalacji technologicznej (maszyny elektryczne, silniki spalinowe, pompy, rozdzielnice SN i NN, instalacje gazowe i ciepłownicze, AKPiA), wykonywanie cyklicznych przeglądów,

  • konserwacja i utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń, usuwanie drobnych usterek, remonty zapobiegawcze,

  • współpraca z serwisantami urządzeń oraz kontrola prawidłowości wykonywanych napraw i przeglądów,

  • współpraca ze służbami energetycznymi w zakresie przeglądów i napraw sieci energetycznej,

  • analiza przyczyn powstawania awarii i podejmowanie działań przeciwdziałających ich występowaniu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe o profilu technicznym lub średnie techniczne (energetyczne, elektryczne, elektrotechniczne lub podobne),

  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu elektryki przemysłowej oraz AKPiA,

  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej oraz czytania schematów elektrycznych w zakresie przynajmniej podstawowym,

  • odpowiedzialność i rzetelność,

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikację i zakres uprawnień,

  • możliwość udziału w różnorodnych integracjach pracowniczych,

  • dodatkowe świadczenia w tym pakiet medyczny, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

Przyłącz się do nas!

Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku aplikuj.

Więcej na temat działalności naszej firmy, realizowanych projektów i podejmowanych działań na stronie www.giwk.pl.

Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą,

zatrudniającą wysokiej klasy menadżerów, inżynierów i specjalistów w branży.

Spółka zarządza miejską infrastrukturą wodociągowo-kanalizacyjną oraz realizuje programy i projekty inwestycyjne.

W GIWK Sp. z o.o. zdajemy sobie sprawę, że największym kapitałem naszej organizacji

są kompetentni, zaangażowani i usatysfakcjonowani pracownicy.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Operator procesu na terenie Instalacji Termicznego Przekształcania Osadów w Gdańsku, ul. Benzynowa 26

Przewiń do profilu firmy