Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Procesu - Młodszy Aparatowy

AVANTOR PERFORMANCE MATERIALS POLAND SAO firmie

3 000‐3 600 zł brutto / mies.
  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Avantor, wraz z należącą do Grupy spółką Avantor Performance Materials Poland S.A. jest wiodącym na świecie dostawcą zintegrowanych, dostosowanych do potrzeb klientów rozwiązań dla branży nauk biologicznych i zaawansowanych technologii. Wzmocniona za sprawą niedawnego przejęcia VWR firma jest zaufanym partnerem klientów i dostawców – od badań po dostawę. Dzięki obecności w ponad 30 krajach i bogatemu katalogowi, który obejmuje ponad cztery miliony produktów, Avantor zapewnia klientom sukces poprzez innowację, produkcję cGMP i kompleksowe usługi. Wspólnie rewolucjonizujemy świat nauki, aby uczynić świat lepszym.

Dowiedz się więcej na stronie www.avantorsciences.com

Operator Procesu (Młodszy Aparatowy)

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa instalacji chemicznej zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • Nadzorowanie pracy linii technologicznej
  • Monitorowanie parametrów procesów chemicznych na stanowisku pracy z godnie z instrukcjami oraz zasadami bezpieczeństwa pracy
  • Wykonywanie czynności związanych z bieżącą obsługą sprzętu oraz utrzymywanie założonych standardów czystości stanowiska pracy
  • Właściwe i systematyczne dokumentowanie przebiegu procesu produkcji
  • Inicjowanie działań korygujących oraz zgłaszanie sugestii doskonalących w zakresie organizacji pracy i stanowiska

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora produkcji
  • Doświadczenie w obsłudze linii technologicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie wspierającej badania nad szczepionką przeciw wirusowi COVID-19
  • Rynkowy poziom wynagrodzenia
  • Pakiet medyczny
  • Karta sportowa
  • Świadczenia funduszu socjalnego
  • System kafeteryjny
  • Dobra atmosfera pracy

Ogłoszenie archiwalne