Oferta pracy

Operator Procesu Pakowania

US PharmaciaO firmie

  • Ziębicka 40, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

US Pharmacia

Ziębicka 40

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie automatycznych procesów pakowania - obsługiwanie i ustawianie maszyn

  • Dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami GMP

  • Utrzymywanie wymaganej efektywności pracy maszyn oraz jakości produktu końcowego

  • Dbanie o standardy pracy zgodnie z Lean Manufacturing np. 5S, TPM

  • Przezbrajanie i konserwowanie maszyn

  • Identyfikowanie, rozwiązywanie i zgłaszanie problemów technicznych

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne

  • Masz zdolności techniczne i manualne, a ponadto potrafisz posługiwać się dokumentacją techniczną i pakietem Office

  • Szybko poznajesz nowe procesy produkcyjne, a poza tym jesteś komunikatywny, potrafisz pracować w zespole,

  • Jesteś gotowy/a do pracy w trybie trzyzmianowym

Mile widziane

  • Masz doświadczenie w obsłudze, ustawianiu, przezbrajaniu, konserwacji maszyn pakujących lub poligraficznych

  • Masz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych (może być nieaktualna)

To oferujemy

  • Zatrudnienie od pierwszego dnia na umowę o pracę

  • Rynkowe wynagrodzenie wraz z atrakcyjną premią miesięczną – zawsze na czas

  • Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy są wolne

  • Przyjazne warunki pracy w strefie produkcyjnej – klimatyzowane, czyste pomieszczenia, dbałość o bezpieczeństwo i komfort Pracownika

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne oraz do wyboru: karta Multisport, karta kulturalna lub dofinansowanie do wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne