Logo Pracuj.pl

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

US Pharmacia

Ziębicka 40

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie automatycznych procesów pakowania - obsługiwanie i ustawianie maszyn
  • Dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami GMP
  • Utrzymywanie wymaganej efektywności pracy maszyn oraz jakości produktu końcowego
  • Dbanie o standardy pracy zgodnie z Lean Manufacturing np. 5S, TPM
  • Przezbrajanie i konserwowanie maszyn
  • Identyfikowanie, rozwiązywanie i zgłaszanie problemów technicznych

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne
  • Masz zdolności techniczne i manualne, a ponadto potrafisz posługiwać się dokumentacją techniczną i pakietem Office
  • Szybko poznajesz nowe procesy produkcyjne, a poza tym jesteś komunikatywny, potrafisz pracować w zespole,
  • Jesteś gotowy/a do pracy w trybie trzyzmianowym

Mile widziane

  • Masz doświadczenie w obsłudze, ustawianiu, przezbrajaniu, konserwacji maszyn pakujących lub poligraficznych
  • Masz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych (może być nieaktualna)

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Premię miesięczną do 20% wynagrodzenia podstawowego
  • Dodatek nocny w wysokości 25% liczonych od wynagrodzenia zasadniczego
  • Atrakcyjną lokalizację - możliwość dojazdu komunikacją miejską (autobusy oraz tramwaje)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie (pakiety opłacane przez firmę) oraz bony świąteczne
  • Dodatkowo także do wyboru: kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalno-sportową
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych
  • Ciekawą pracę z najwyższej jakości produktami w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Nowoczesne standardy i narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • paczki z produktami firmowymi

Operator Procesu Pakowania, Ziębicka 40, Krzyki, Wrocław