Operator Procesu

Dr Irena Eris S.A.

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja mas kosmetycznych zgodnie z opisem technologicznym

  • Kontrola procesu produkcyjnego

  • Odważanie surowców zgodnie z receptura produkcyjną

  • Utrzymywania wysokich standardów jakościowych i bezpieczeństwa

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i w jego otoczeniu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy 3 zmianowej (od poniedziałku do piątku)

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • praca w stabilnej firmie, od poniedziałku do piątku

  • dofinansowanie do posiłków

  • premie

Dr Irena Eris S.A. to firma, która od ponad 35 lat rozwija się i osiąga sukcesy dzięki pasji jej założycielki – dr Ireny Eris i wszystkich ludzi, którzy tu pracują. Jesteśmy wiodącym producentem kosmetyków, które cenione są zarówno w Polsce, jak i w ponad 50 krajach świata. Cenimy ludzi kreatywnych, pełnych pasji i zaangażowania. Szanujemy i wspieramy naszych pracowników, stawiając na ich indywidualizm i współpracę.

Przewiń do profilu firmy