Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Procesu

Polchar Sp. z o.o.

  • Police

    Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Operator procesu odpowiedzialny będzie za obsługę poszczególnych węzłów produkcyjnych oraz dbałość o utrzymanie właściwych parametrów procesu na każdym jego etapie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe przy procesach produkcyjnych

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pracę w stabilnej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet socjalny

  • ubezpieczenie na życie

  • premiujemy staż pracy