Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Procesu Produkcyjnego

  • Murowana Goślina, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IMA Polska S.A.

    Spółka IMA Polska S.A. zajmuje się wytwarzaniem alkoholu etylowego, suszu kukurydzianego oraz sprzedażą zbóż i nawozów. Działalność jest prowadzona w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Murowanej Goślinie. Spółka dynamicznie rozwija swoje moce produkcyjne, bazę magazynową oraz jest zaangażowana w przedsięwzięcia inwestycyjne o charakterze innowacyjnym. W kolejnych latach zamierzamy konsekwentnie poszerzać ofertę produktową oraz podnosić jakość świadczonych usług. Poszukujemy zaangażowanych i ambitnych pracowników, którzy pomogą nam realizować założone cele.

    Miejsce pracy: Murowana Goślina
    Region: wielkopolskie
    Numer referencyjny: 02/09/2017

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa procesu produkcyjnego m.in. fermentacji, destylacji, metanizacji
    • Nadzór oraz sterowanie parametrami procesów produkcyjnych
    • Podawnie surowca na producję oraz przygotowywanie zacierów
    • Pobieranie próbek na potrzeby laboratorium
    • Wykonywanie prostych analiz półproduktów
    • Realizacja programów mycia i dezynfekcji
    • Prowadzenie dokumentacji wyników procesu w programach firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne o specjalności: technologia chemiczna, inżynieria procesowa
    • Umiejętność pracy w zespole, systematyczność
    • Zdolność do pracy na wysokościach
    • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego/ładowarki

    Kandydat powinien:

    • bardzo dobrze organizować swoją pracę, ustalać priorytety
    • podejmować decyzje, rozwiązywać problemy
    • pracować pod presją czasu i w zmieniających się warunkach
    • działać proaktywnie, wychodzić z inicjatywą

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Możliwość awansu w stosunkowo krótkim czasie
    • Możliwość pracy w nowocześnie zarządzanej organizacji
    • Możliwość uczestniczenia w programach badawczo-rozwojowych prowadzonych przez firmę

    Praca odbywa się w systemie równoważny. Zmiany 12-godzine.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IMA Polska S.A. z siedzibą w Murowanej Goślinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest IMA Polska S.A. z siedzibą w Murowanej Goślinie przy ul. Polnej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.