Oferta pracy

Operator procesu produkcyjnego

EWL S.A

4 7805 600 brutto / mies.
  • Racibórz

    Racibórz, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • ustawianie i kontrola parametrów produkcyjnych zgodnie z dokumentacją

  • sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń przed rozpoczęciem pracy

  • transportowanie półfabrykatów pomiędzy stanowiskami pracy przy użyciu np. wózka widłowego, suwnicy

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym, elektrycznym lub pokrewnym

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym (8h)

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi urządzeń dźwigowych sterowanych z poziomu roboczego lub uprawnienia do obsługi wózków widłowych - jeżeli nie posiadasz to będziesz miał/a możliwość zdobycia ich w trakcie zatrudnienia!

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta - bez okresu próbnego, pierwsza umowa aż na rok!

  • premię miesięczną do 25% stawki zasadniczej

  • dodatek do pracy w systemie czterobrygadowym - 19,5% stawki zasadniczej

  • przyjazną atmosferę pracy

  • atrakcyjny pakiet benefitów

  • sfinansowanie uprawnień potrzebnych do wykonywania pracy (wózki widłowe, suwnice)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

EWL S.A

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Mamy razem dużo pracy do zrobienia.

Przewiń do profilu firmy