Oferta pracy

Operator Procesu Technologicznego

Polynt Composites Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Grabska 11D, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Polynt Composites Poland Sp. z o.o.

Grabska 11D

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesu produkcyjnego żywic odbywającego się w ruchu ciągłym zgodnie z instrukcjami

  • Obsługa i nadzorowanie pracy maszyn, urządzeń i instalacji

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu surowców do produkcji oraz przepływu wyrobów gotowych

  • Dbałość o stan techniczny maszyn i instalacji

  • Utrzymywanie obszarów produkcyjnych i maszyn w czystości i porządku

  • Pobieranie próbek materiałów produkcyjnych i wykonywanie podstawowych analiz kontroli procesu

  • Pobieranie próbek wyrobów gotowych i przekazywanie do laboratorium

  • Współpraca z kontrolą jakości, magazynem i utrzymaniem ruchu

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany rozplanowane od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane w firmie z branży chemicznej)

  • Wykształcenie średnie (mile widziane chemiczne)

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT

  • Dużym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP (grupa 1,2,3)

  • Sumienność oraz odpowiedzialność

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Zdolności analityczne

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Współtworzenie zgranego oraz stabilnego zespołu

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do letniego wypoczynku

W maju 2017 roku w wyniku połączenia dwóch firm powstał nowy globalny koncern chemiczny Polynt-Reichhold. Zakres działalności koncernu dotyczy produkcji i sprzedaży bezwodników organicznych, plastyfikatorów, żywic do farb i powłok, żywic poliestrowych, żelkotów, termoutwardzalnych kompozytów oraz grupy produktów specjalistycznych. Polynt założony w roku 1955 oraz Reichhold założony w roku 1927, są obecnie jednym z największych światowych producentów i dostawców półproduktów chemicznych i kompozytowych o szerokim zastosowaniu m.in. w: transporcie lądowym i morskim, budownictwie, przemyśle farb i lakierów, w segmencie medycznym oraz spożywczym.

Polynt Composites Poland Sp. z o.o. znajduje się w Niepołomickiej Strefie Przemysłowej. Firma zajmuje się produkcją nienasyconych żywic poliestrowych, tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym (SMC/BMC) oraz żelkotów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pośrednictwem przycisku APLIKUJ w tytule maila podając: „Rekrutacja – Operator procesu technologicznego”.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy