Oferta pracy

Operator Procesu Technologicznego

EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wiodąca firma w dziedzinie innowacyjnych projektów chemiczno-technologicznych, w związku z rozszerzaniem swojej działalności poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie procesu technologicznego
  • Monitorowanie pracy mechaników
  • Wykonywanie okresowych, rutynowych kontroli instalacji
  • Aktywny udział w okresowym serwisie instalacji

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu chemicznym (Inżynieria lub technologia chemiczna)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży chemicznej lub paliwowej - mile widziane
  • Umiejętność właściwej oceny sytuacji oraz kreatywnego i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (nie jest to warunek konieczny)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość norm i przepisów technicznych dotyczących eksploatacji instalacji chemicznych będzie atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje, możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy