Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Procesu Technologicznego

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego

  • Rozwiązywanie problemów operacyjnych

  • Przeprowadzanie analiz laboratoryjnych niezbędnych do kontroli procesu technologicznego

  • Sporządzanie raportów zmianowych dotyczących przebiegu produkcji

  • Przestrzeganie standardów dotyczących BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne - minimum średnie

  • Znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki, chemii, fizyki

  • Zmysł techniczny pozwalający na rozwiązywanie problemów technicznych

  • Umiejętność wykonywania drobnych napraw urządzeń mechanicznych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w warunkach stresu

  • Predyspozycje do pracy zmianowej (12h)

  • Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym zespole

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Bogaty pakiet benefitów ( karta Multisport, karta żywieniowa, ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, program emerytalny).

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Cargill jest międzynarodowym producentem i dostawcą produktów i usług rolnych, spożywczych, finansowych oraz przemysłowych. Dziś Cargill zatrudnia w Polsce ok. 1650 osób w 21 lokalizacjach. W Bielanach Wrocławskich znajduje się wysoce zautomatyzowany zakład produkujący: syropy glukozowe i glukozowo-fruktozowe, które są używane przy produkcji min. słodyczy, napojów, a także gluten pszenny, dodatki do pasz oraz etanol.

Przewiń do profilu firmy