Oferta pracy

Operator produkcji bez doświadczenia

AR Packaging Poznań S.A.

  • Żmigrodzka 37, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Żmigrodzka 37

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny wykrawającej (wykrawanie kartonów) lub składarko-sklejarki po gruntownym przeszkoleniu przez doświadczonego operatora

  • Przeprowadzanie procesu produkcji zgodnie z dostarczoną dokumentacją pod kątem technologicznym, czasowym i jakościowym

  • Ustawianie i utrzymywanie na ustalonym poziomie parametrów produkcyjnych

  • Kontrola stanu technicznego i czystości urządzenia sztancującego, regulacja i konserwacja maszyny

  • Szczególna dbałość o czystość oraz porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w rozwój nowych umiejętności

  • Zdolności manualne i mechaniczne

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Sumienność, rzetelność

To oferujemy

  • Pracę w bardzo dobrej lokalizacji (5 min. pieszo od pętli tramwajowej na Junikowie)

  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatek świąteczny

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy AR Packaging, wiodącego dostawcy opakowań na świecie. W AR Packaging Poznań nasz zespół tworzy ponad 500 osób, pracujących w 3 halach produkcyjnych oraz w biurze. To właśnie tutaj, na poznańskim Junikowie powstają opakowania dla takich marek jak: Procetr&Gamble, McDonald’s, Avon, Beiersdorf, Colgate i wiele innych, które znasz z codziennego użytkowania. Świat opakowań jest dynamiczny: nowe pomysły, postęp technologiczny, zmieniające się potrzeby klientów i konsumentów. To gwarancja, że praca w firmie z naszej branży będzie ciekawa. Jeśli aktywnie dążysz do zmian i jesteś zaangażowany w to, co robisz, dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy