Oferta pracy

Operator produkcji bez doświadczenia

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.O firmie

3 900 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Pracę rozpoczniesz od 6 tygodniowego szkolenia - już od pierwszego dnia obowiązuje stawka 3900zł miesięcznie!

  • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy na produkcji

  • Poznasz filozofię Lean Six Sigma – stosowaną w większości firm produkcyjnych

  • Dowiesz się jak bezpiecznie i efektywnie zorganizować swoją pracę

  • Otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy

  • Rozwiniesz swoje umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Po okresie szkoleń zostaniesz Operatorem Produkcji lub Kontrolerem Jakości

Nasze wymagania

  • Motywacja do podjęcia pracy w LG oraz chęć rozwoju osobistego

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z LG

  • Darmowy transport pracowniczy - z kilku dzielnic Wrocławia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 3900 zł brutto + system premii

  • Darmowe napoje i obiady - przez pierwsze 2 tygodnie

  • Dofinansowanie do posiłków (obiad za 5zł) - przez resztę umowy

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna w Medicover

  • Liczne benefity: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa i wiele innych!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • Darmowy transport

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV lub numer telefonu

2

Poczekaj na telefon od rekrutera

3

Wykonaj badania medycyny pracy

4