Oferta pracy

Operator produkcji białek DSP

BLIRT S.A.

  • Trzy Lipy 3, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

BLIRT S.A.

Trzy Lipy 3

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie obszaru produkcji do operacji procesowych.

  • Przygotowywanie, roztworów, buforów, pożywek hodowlanych i materiałów do procesu produkcji białek. Wsparcie innych członków zespołu produkcyjnego.

  • Organizowanie swojej pracy w celu jak najefektywniejszego wykorzystania czasu pracy i wykonania zadań.

  • Wykonywanie pomocniczych operacji procesowych.

  • Pomoc w opracowywaniu dokumentacji – instrukcji obsługi, procedur postępowania.

  • Identyfikowanie zapotrzebowania na materiały, odczynniki oraz wyposażenie niezbędne w produkcji.

  • Sprawdzanie i kalibracja sprzętu pomocniczego – pHmetrów, konduktometrów, wag i innych.

  • Sprawowanie roli opiekuna sprzętu i/lub pomieszczenia.

  • Dbanie o higienę obszaru wytwarzania zgodnie z Głównym Planem Higieny

  • Dbanie o powtarzalność procesu produkcyjnego. Praca zgodna z instrukcjami i procedurami.

  • Raportowanie postępu wszystkich prac i statusów wykonywanych zadań do bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie preferowane wyższe.

  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej, obszarze produkcji oraz w systemie jakości będą dodatkowym atutem.

  • Komunikatywność, umiejętności pracy w zespole.

  • Umiejętność postępowania zgodnie z instrukcją, procedurą.

  • Umiejętność wykonywania podstawowych obliczeń (przeliczanie jednostek masy, objętości).

  • Umiejętność samodzielnego rozpoznawania problemów, dobrej organizacji pracy.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej korporacji biotechnologicznej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie ze strony przełożonego

  • 3 miesięczny onboarding oraz otrzymasz opiekuna, który będzie wdrażał Cię w obwiązki stanowiskowe

  • pracę z doświadczonym i samodzielnym zespołem

  • niezbędne narzędzia pracy oraz strój roboczy i ochronny do laboratorium

  • praca jedno zmianowa w godzinach 7.00/9.00 - 15.00/17.00

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • lekcje kitesurfngu

BLIRT S.A.

BLIRT to polska spółka biotechnologiczna, obecna na warszawskiej giełdzie NewConnect, która powstała w 2008 roku. Firma funkcjonuje w oparciu o hybrydowy model biznesu, łączący realizację własnych projektów naukowo - badawczych z laboratorium usługowym.

Wykorzystując potencjał naukowy pracowników, synergię różnych dziedzin nauki i nowoczesne zaplecze techniczne, BLIRT oferuje szeroką gamę produktów w zakresie biologii molekularnej oraz inżynierii genetycznej, do badań naukowych i diagnostyki molekularnej, w szczególności enzymy i białka, zestawy do izolacji materiału genetycznego, odczynniki do PCR i RT-PCR.

Realizowane projekty badawczo-rozwojowe powstały we współpracy z wiodącymi naukowcami m.in. z Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Instytutu Farmaceutycznego w Warszawie i innych jednostek naukowych.

Przewiń do profilu firmy