Logo Pracuj.pl

Operator Produkcji

Sonko Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + dodatek zmianowy

Sonko Sp. z o.o.

Magazynowa 5

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Przygotowanie maszyn do procesu produkcji - ustawianie, przezbrajanie, korygowanie parametrów.
  • Prowadzenie procesu produkcyjnego, kontrola wyrobów, korygowanie ustawień, uzupełnianie materiałów.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.
  • Utrzymanie założonej efektywności pracy maszyn oraz jakości wytwarzanych produktów.

Nasze wymagania

  • Zmysł techniczny, zdolności organizacyjne.
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym po 8 godzin.
  • Preferowane wykształcenie techniczne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn oraz urządzeń produkcyjnych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Praca w zespole doświadczonych pracowników, przyuczenie do obsługi maszyn.
  • Pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie do obiadów

Brzmi ciekawie?

Nie zastanawiaj się – APLIKUJ!

Co dalej?

Zapoznamy się z Twoją aplikacją.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W Sonko Sp. z o.o. od ponad 30 lat mamy jeden cel - dostarczać zdrowe i smaczne produkty z najwyższej jakości składników!

Zaczęliśmy kiełkować jako mała firma rodzinna w 1989, by z biegiem lat rozkwitnąć do roli lidera na polskim rynku zdrowej żywności.

Ponad 20 lat temu, z Wrocławia wyjechały nasze pierwsze ryże oraz kasze. Dziś pracujemy w jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Bielanach Wrocławskich. Dzięki temu nasza zdrowa żywność dociera zarówno w najdalsze zakątki Polski, jak i za granicę.

Nieustannie się rozwijamy i nie zatrzymujemy się stawiając na innowacyjne rozwiązania!

Operator Produkcji, Magazynowa 5, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)