Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Produkcji – Branża Automotive

NRF POLAND SP. Z O.O.O firmie

  • Będzieszyn

    Będzieszyn, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • produkcja części / półfabrykatów na potrzeby własnej produkcji

  • obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami firmy

  • kontrola jakości wyprodukowanych części

  • udział w konserwacji i naprawach maszyn w ramach zajmowanego stanowiska

  • przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku min 2 lata (mile widziana branża automotive)

  • czytanie rysunku technicznego

  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych

  • bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

  • umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • budowa, tworzenie i programowanie CNC

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • pracę w miejscu, które umożliwia ciągłe rozwijanie swoich umiejętności

  • przyjazną atmosferę pracy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i długofalowy rozwój zawodowy

NRF POLAND SP. Z O.O.

NRF jest jedną z czołowych firm w Europie i na świecie zajmujących się projektowaniem, produkcją i dystrybucją części układów chłodzenia i klimatyzacji na rynek samochodowy oraz do zastosowań przemysłowych. Siedziba główna firmy znajduje się w Holandii. NRF posiada kilka przedstawicielstw handlowych w Europie. Spółka NRF POLAND jest odpowiedzialna za sprzedaż na rynki Europy Wschodniej i Środkowej. W Gdańsku znajduje się pierwsze co do wielkości centrum logistyczne NRF z magazynem wysokiego składowania o powierzchni 10500 m.

Przewiń do profilu firmy