Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Produkcji

Mitsui High-tec (Europe) sp. z o.o.O firmie

  • Brzeg

    Brzeg, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej (tłoczenie, inspekcja produktu)

  • wykonywanie czynności przy maszynach produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami

  • kontrola parametrów produkcyjnych w celu utrzymania ciągłości produkcyjnej

  • zapewnienie jakości produktów w czasie wykonywanych obowiązków i operacji procesowych

  • przygotowanie raportów wymaganych na danym procesie

  • organizowanie swojej pracy w sposób zapewniający prawidłowe i terminowe wykonanie powierzonych zadań przy maksymalnie efektywnym wykorzystaniu czasu pracy

  • dbałość o stanowisko pracy zgodnie z wymogami BHP oraz 5S

  • współpraca przy wdrażaniu nowych projektów

  • ulepszanie oraz optymalizacja procesu produkcyjnego na swoim stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, praca zespołowa

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • umiejętność i doświadczenie w obsłudze pras hydraulicznych i automatycznych linii produkcyjnych

  • dobra umiejętność obsługi komputera

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w nowoczesnych procesach wytwórczych

  • doskonałą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjny pakiet socjalny

Mitsui High-tec (Europe) sp. z o.o.

Mitsui High-tec (Europe) sp. z o.o. Spółka z branży Automotive prowadząca działalność w zakresie produkcji rdzeni silników elektrycznych do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Przewiń do profilu firmy