Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Produkcji

  • Brzeg, Namysłów, , opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w Jelczu-Laskowicach u producenta samochodów znanej japońskiej marki. Zapewnij sobie stabilizację w miejscu, w którym będziesz się rozwijać!

    Nr ref.: /161/11/2018/MC/38061
    Brzeg, Namysłów,
    oferujemy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – bezpośrednio przez producenta
    • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie, a do tego coroczna rewizja wynagrodzeń
    • dopłatę do posiłków pracowniczych
    • dojazd z wybranych miejscowości - Strzelin, Oława, Brzeg, Namysłów, Bierutów, Oleśnica, Wrocław, Grodków
    • pakiet benefitów: opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie, imprezy okolicznościowe oraz rodzinne
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w zgranym i pomocnym zespole
    zadania
    • praca na linii montażowej przy produkcji silników samochodowych
    • obsługa maszyn i urządzeń
    • wizualna kontrola jakości

    oczekujemy

    • dyspozycyjności do pracy zmianowej(docelowo w systemie 3-zmianowym, pon – pt)
    • dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań
    • wysokiej motywacji do pracy
    • dbałości o szczegóły
    • sprawności manualnej
    • doświadczenia w pracy na produkcji - mile widziane

    Aplikuj i prześlij aktualne CV lub wyślij SMS o treści ‘praca’ na numer: 667 450 230. Nasi konsultanci z chęcią szerzej opowiedzą o ofercie.

    Mirella Chołda 667 450 230

    Anna Zagożdżon 607 301 900

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47