Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Produkcji

HR|HUB

4 2005 200 brutto / mies.
  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych za pomocą paneli dotykowych

  • praca ze specyfikacją techniczną

  • konserwacja stanu technicznego maszyn

  • kontrola prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego

  • obsługa suwnic i wózków widłowych

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe i/lub suwnice

  • doświadczenie związane z pracą na produkcji i obsługą maszyn produkcyjnych

  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio od pracodawcy

  • nowe stawki już 4200 zł brutto

  • świetną premię - 1000 zł

  • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym: prywatną opiekę medyczną ubezpieczenie pracownicze, ZFŚS

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie pracownicze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

HR|HUB

Zespół HR|hub wspiera rekrutację pracowników produkcji dla firmy, która tworzy technologie budowlane oraz z sukcesami na świecie stosuje systemy i rozwiązania geotechniczne.

Jeśli interesuje Cię ciekawa praca w firmie, która kieruje się wartościami, ma swoją wizję i misję w trosce o środowisko.

Jednocześnie dba o swoich pracowników i ich ciągły rozwój, to zapraszamy do Zespołu, który tworzymy!

Przewiń do profilu firmy