Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator produkcji

HYDRO Extrusion Poland Spółka z o.o. O firmie

  • Chrzanów

    Chrzanów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość dodatkowych nagród pieniężnych

  • możliwość zdobycia nowych uprawnień i rozwoju w organizacji

  • dodatkową opiekę medyczną Medicover zgodnie z regulaminem

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • udział w firmowych spotkaniach integracyjnych, sportowych i społecznie odpowiedzialnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne