Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Produkcji. Darmowy dojazd do pracy.

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

3 600‐4 200 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Dzierżoniów, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Numer ref.: OP/07/20/SWI/AK

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny sterowanej z poziomu pulpitu
  • obsługa komputera i paneli dotykowych
  • transport i załadunek materiałów produkcyjnych
  • przezbrajanie maszyny produkcyjnej
  • dbałość o porządek na stanowiksu pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym: 4 dni pracy 4 dni wolnego
  • umiejętności obsługi komputera
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zdolności manulane

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 3600 zł brutto + do 600 zł brutto premii
  • darmowy dojazd do pracy autobusem pracowniczym * lub dofinansowanie do biletu miesięcznego
  • dofinansowanie do posiłków (dwudaniowy obiad w cenie 5 złotych)
  • karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju oraz awansu na stanowisko starszego operatora produkcji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

* Zapewniamy dojazd pracowniczy z m.in.: Wrocławia, Boguszowa-Gorce, Świdnicy, Wałbrzycha, Świebodzic, Marcinowic, Kamieńca Ząbkowickiego, Ząbkowic Śląskich, Łagiewnik, Piławy Górnej, Kobierzyc, Jordanowa Śląskiego, Dzierżoniowa, Bielawy, Piławy Dolnej, Pieszyc, Nysy, Legnicy, Grodkowa, Kątów Wrocławskich, Jawora, Nowej Rudy, Głuszycy, Henrykowa, Strzelina, Środy Śląskiej, Brzegu Dolnego, Wołowa, Niemczy.

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośrednio u klienta!

Ogłoszenie archiwalne