Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator produkcji

Ls Cable & System Poland sp. z o.o.

  • Dzierżoniów

    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności w ramach procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami;

  • Obsługa maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych;

  • Przestrzeganie przepisów BHP;

  • Dbałość o właściwe wykorzystanie powierzonych narzędzi pracy;

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;

  • Raportowanie pracy w systemie SAP.

Nasze wymagania

  • Zdolności manualnych;

  • Wykształcenia minimum zawodowego;

  • Gotowości do pracy na trzy zmiany;

  • Umiejętności pracy w zespole;

  • Mile widziana będzie obsługa wózków widłowych z napędem elektrycznym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Kartę sportową;

  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

W tytule maila proszę wpisać „Produkcja”.

Informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

LS Cable & System, firma założona w 1962 roku, przyczynia się do budowy i rozbudowy sieci energetycznych i komunikacyjnych w Korei Południowej i krajach całego świata poprzez rozwój, produkcję i dostarczanie kabli stosowanych w życiu codziennym i w wielu branżach.

Firma LS Cable & System dostarcza także kable morskie, kable wysokiego napięcia, kable LAN, światłowodowe, druty emaliowane i inne kable przemysłowe. W celu rozwoju europejskiego rynku kabli światłowodowych LS Cable & System ulokowało swoja nową inwestycję w Polsce.

Przewiń do profilu firmy