Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Produkcji Farmaceutycznej

Oleofarm sp. z o. o.O firmie

  • Mokronoska 8, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Oleofarm sp. z o. o.

Mokronoska 8

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn biorących udział w procesie produkcji i pakowania produktów farmaceutycznych, przezbrajanie maszyn i urządzeń;

  • Nadzór i kontrola procesu produkcji;

  • Raportowanie do przełożonego;

  • Przestrzeganie procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami;

  • Praca zgodnie z wymaganiami GMP;

  • Przygotowywanie obszaru produkcji do operacji procesowych;

  • Naważanie substancji;

  • Dbanie o higienę obszaru wytwarzania, czyszczenie i dezynfekowanie pomieszczeń oraz urządzeń;

  • Bieżące dokumentowanie podejmowanych i realizowanych działań;

  • Uczestnictwo w tworzeniu dokumentacji procesowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub techniczne, mile widziane wykształcenie kierunkowe – szkoła średnia z zakresu biotechnologii, farmacji;

  • Doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, pracy w standardzie GMP będzie dodatkowym atutem;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność raportowania i tworzenia zapisów z wykonywanych czynności – sumienne i dokładne wypełnianie dokumentacji;

  • Umiejętność wykonywania podstawowych obliczeń;

  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę;

  • Pracę przy wdrażaniu nowych technologii

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Przewiń do profilu firmy