Oferta pracy

Operator produkcji gazów technicznych / ASU Operator

Air Liquide Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Głogów

    Głogów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przestrzeganie obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa,

  • obsługa bloku tlenowego oraz urządzeń z nim współpracujących (instalacji schładzania, pomp, zbiorników magazynowych ciekłych gazów) poprzez system sterowania procesem,

  • sterowanie procesem technologicznym w celu wyprodukowania odpowiedniej ilości tlenu, azotu i argonu o prawidłowej jakości,

  • nadzór nad prawidłowym napełnianiem cystern gazami ciekłymi,

  • wykonywanie analiz jakościowych produktów oraz wystawianie dokumentów jakościowych,

  • realizacja czynności związanych z utrzymaniem ruchu na terenie jednostki produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne z zakresu automatyki, elektrotechniki, elektromechaniki, mechaniki lub inżynierii chemicznej i procesowej,

  • znajomość obsługi komputera w zakresie podstawowym,

  • znajomość angielskiego w zakresie słownictwa technicznego (co najmniej umiejętność czytania i rozumienia),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność reagowania w sytuacjach stresowych,

  • chęć uczenia się,

  • doświadczenie w branży chemicznej - będzie atutem,

  • nienaganny stan zdrowia, pozytywne badania psychotechniczne,

  • gotowość do pracy w zmianowym trybie pracy (3-zmiany, 4-brygadówka, zmiana trwa 8h).

To oferujemy

  • unikalną możliwość uczestniczenia w kluczowych projektach inwestycyjnych,

  • dodatek do wynagrodzenia zasadniczego za pracę zmianową,

  • szkolenie wstępne wdrażające na stanowisko pracy,

  • poszerzenie wiedzy i możliwości rozwoju,

  • organizację pracy i środki zabezpieczające przed zakażeniem SARS-CoV-2.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • możliwość cyklicznego zakupu akcji firmy

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy

Praca ASU Operatora to realizowanie zadań na nowoczesnej jednostce wykorzystującej najlepsze obecnie technologie produkcyjne w zakresie rozdziału powietrza. Sterowanie procesem produkcyjnym odbywa się za pośrednictwem nowoczesnego informatycznego systemu przemysłowego.