Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Produkcji

BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o. Transmission SystemsO firmie

BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o. Transmission Systems

Jasionka 950

Jasionka (pow. rzeszowski)

BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Nowoczesne fabryki i Centrum Badawczo – Rozwojowe zostały zlokalizowane przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym i dostarczają swoje produkty m. in dla takich Klientów jak Fiat/GM, Ford, Audi, Volkswagen czy Jaguar.

Do naszego zespołu poszukujemy
OPERATOR PRODUKCJI

Główne Zadania

  • Produkcja zgodnie z instrukcjami pracy i innymi dokumentami opisującymi proces
  • Obsługa maszyn sterowanych komputerowo
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń
  • Wprowadzania parametrów do systemów maszyn
  • Kontrola jakości produktu zgodnie z instrukcjami i planem kontroli
  • Ocena wyrobu dotycząca jego zgodności z wymaganiami Klienta oraz BorgWarner

Profil Kandydata:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny (doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (np. suwmiarka, mikrometr)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Zdyscyplinowanie oraz zaangażowanie w wykonywane zadania i obowiązki

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz zaznajomienie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi
  • Zatrudnienie bezpośrednio poprzez firmę BorgWarner Rzeszów
  • Stawkę minimalną 3 000 zł brutto plus dodatki za pracę w systemie zmianowym
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji
(CV) za pomocą przycisku APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Opis stanowiska:

Głównym celem stanowiska jest montaż manualny wyrobów, zachowując wymogi jakościowe i ilościowe oraz prosta obsługa specjalistycznych urządzeń mechanicznych, wspomagających procesy produkcyjne.

Ogłoszenie archiwalne