Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Produkcji

BorgWarner Rzeszow Sp. Z o.o. Drivetrain Systems

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja zgodnie z instrukcjami pracy i innymi dokumentami opisującymi proces

  • Obsługa maszyn sterowanych komputerowo

  • Nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń

  • Wprowadzania parametrów do systemów maszyn

  • Kontrola jakości produktu zgodnie z instrukcjami i planem kontroli

  • Ocena wyrobu dotycząca jego zgodności z wymaganiami Klienta oraz BorgWarner

Nasze wymagania

  • Min. 3 miesięce doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny (doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (np. suwmiarka, mikrometr)

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz IV brygadowym

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

  • Zdyscyplinowanie oraz zaangażowanie w wykonywane zadania i obowiązki

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Wynagrodzenie indywidualnie dopasowane do posiadanej wiedzy i doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych, w systemie IV brygadowym oraz premię miesięczną

  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy

  • Dostęp do najnowszych, innowacyjnych technologii

  • Przyjazną atmosferę pracy opartą na firmowych wartościach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV poprzez portal pracuj.pl

2

Weryfikacja aplikacji

3

Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

4

Spotkanie - rozmowa z zespołem rekrutacyjnym

5

Informacja zwrotna o wynikach procesu rekrutacyjnego

6

Zamknięcie procesu - złożenie oferty wybranemu kandydatowi

BorgWarner Inc. jest amerykańskim koncernem napędzającym rynek motoryzacyjny. Produkujemy komponenty oraz systemy zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach silnikowych. Jako lider produktów z ponad 130-letnim doświadczeniem wspieramy przemysł w realizacji rozwiązań technologicznych dla małych i średnich samochodów oraz zastosowań do pojazdów ciężarowych i terenowych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji

(CV) za pomocą przycisku APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.